Smart-kaartidel on arvukalt rakendusi

Smart-kaardi mandaadid lähevad kaugemale kui lihtsalt libistades.

Kolledži ülikoolilinnak on suurepärane näide, kuidas illustreerida, kuidas arukad volitused ulatuvad kaugemale traditsioonilistest isikutunnistustest. Lisaks individuaalse profiili informatsioonile võivad nad anda õpilastele turvalise juurdepääsu kõigile elamispallide, puhkevõimaluste ja arvutivõrkude kaudu, et tagada ohututes tasumata söögikohtades ja müügiautomaatides.

Näiteks kolledži kolleegiumis asuvas pesuruumis saab pesumasinate ja kuivatite automatiseerimiseks kasutada kiipkaarte või nutitelefoni, kõrvaldades sularaha kasti, suurendades mugavust ja vähendades varguse ohtu. Mõned mandaadi valikud võimaldavad inimestel isegi kasutada oma kaarte akadeemilise teabe ja isiklike dokumentidega tutvumiseks.

Let's kokku ja loetleme mitmesuguseid rakendusi, mida laitmatu ülikoolilinnakute turvalisuse administraator võib kaaluda arukate mandaatide rakendamiseks:

Füüsiline volikirja haldamine

Külastuste haldamise haldus

Määratud õigused või juurdepääs neile

Tühistamise või juurdepääsuõiguse tühistamine

Ülesannete lahusus

Parkimisloa haldamine

Kinnisvarahalduse juhtimine

Vastavus- / juhtimisaruandlus ja auditeerimine

Süsteemi tõrkeotsing ja hooldus

Alarmi korrelatsioon ja vastus

Hädaabi side ja teavitamine

Videoanalüütika rakendused (inimeste lugemine, käitumise jälgimine jne)

Identifitseerimine

Aeg ja kohalolek

Loogiline juurdepääs

Tarned check-out kinnitamine

Laadige privileegid erinevates kohtades, kaasa arvatud kohvik

Dokumentide printimine

Biomeetriline mallide ladustamine

Ärgem unusta ka hoonete haldussüsteemi. Kui juurdepääsu kontrollisüsteem märgib, et keegi asub hoone teatavas osas, saab aktiveerida konditsioneeri ja valgustuse. Kui see inimene lahkub, võib juurdepääsu kontroll või videosüsteem automaatselt öelda hoone haldusele, et need süsteemid välja lülitada. See võib säästa raha ja ressursse, mis on potentsiaalne roheline lahendus, mis oleks kasulik arukate hoonete nõuete täitmisel.