Sharp'i vedelkristallkuvar IC-kaardi lugeja kiirem, sujuvam

5. aprillil pakutud vedelkristallkuvarilugeja, mis võimaldab kasutajatel teha makseid kiirlainega IC-kaardil (Sharp Corp.)

Ettevõte teatas 5. aprillil, et Sharp Corp. on välja töötanud super-sile ja kiire vedelkristallkuvariga (LCD) IC-kaardi lugeja, mis võimaldab kasutajatel tasuda ainult kiire kaardiväljundiga esemeid.

Elektroonika hiiglane soovib uut ekraani paigaldada oma kassaaparaatide ja müügiautomaatidesse ning on nüüd mitmeid tehnoloogia kasutuselevõtmise üle läbirääkimisi pidanud.

Nutitelefonid, millel on Osaifu-Keitai mobiilikoti funktsioon, samuti ühistranspordil ja kauplustes aktsepteeritud IC-kaart, vahetavad nüüd lugejaid ligi mitme sentimeetri kaugusele, kasutades traadita raadiolaineid.

Neil lugejatel on sisseehitatud metallantennid, kuid kui Sharp püüdis antennide ehitamiseks LCD-ekraanidesse, siis need ekraanid varjutasid.

Probleemi ületades ülikiire kasutades super-õhuke antenne ja ühendades need LCD-dega, luues tundliku ja kiire uue ekraani ilma selle välimust ohtu seadmata.

Palun (vabalt) võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet IC-kaardi lugeja kohta .