RFID lugeja: Hotell ühtne Managementrationalization

RFID-kaardi lugejad kasutatakse laialdaselt, et thatmore ja rohkem inimesi hakkasin TARGETiga RFIDtechnology turul, isegi hotellis beganusing RFID tehnoloogia jälgida ja manageemployee töö vormiriietust.

High-end hotellid on oma Sea ofcustom vormiriietust, nagu on kohandatud, nii piiratud, on kalduvus vormirõivaste puudust. Peopletend tööle tulema riietatud ill-fittinguniforms, mis suuresti mõjutatud Hotell pilt.

Väike RFID sildi iga karv, särk, püksid muude tarvikud. Kui töötaja samal ajal tööl, ta teatas, et ühtne ManagementDepartment ja saanud kogum kooskõlas ühtse suurus. -Kood silt oneach tükis riideese oli ühtse desktopRFID lugeja, lugemine sildi ID number issent andmebaasi, andmebaasi ID eachlabel vastab ning saab töötaja ID-numbri.

Kui töötaja kasutab ühtse kui te arefinished, viib lõpule ühtse tagasi tohotel ühtse haldamise Department.Where vormiriietust, mis võib valida üks, teiste ühe RFID lugeja readthe riided etikett, selle süsteemi tahtmist siis sendthem hotel Pesumaja ja Keemiline puhastus, piecesone ja tarkvara sildistamine iga tükk clothinghas saadeti tagasi lattu.

RFID süsteem parandab ühtne managementefficiency ja lihtsustada korraldamise menetlusi.