IoT-kaardi lugejad toovad pilvupõhise juurdepääsukontrolli haridusturule

NEW YORK CITY - automatiseeritud koolide ohutuse ja operatiivteenuste osutaja ScholarChip kuulutab välja kaks uut toodet, mis hõlmavad asjade Internetti (IoT) ja kasutavad võimsust üle Etherneti (PoE), et kindlustada juurdepääs uksele ja klassiruumi osalemine K-12 koolides.

Ettevõtte sõnul muudavad seadmed kiire, lihtsa ja kulutõhusa nii klassiruumi moderniseerimiseks kui ka uute hoonete ehitamiseks. Mõlemad tooted kasutavad ScholarChipi pilvupõhist füüsilist juurdepääsu ja identiteedi lahendamise süsteemi.

PoE Secure Door Access Reader

Esimest seadet, PoE Secure Door Access Readerit saab rakendada olemasolevate Etherneti kaablite kaudu koolihoones. Uks on tagatud, ühendades relee ukse löögi ja nutikate ID-kaardi lugejaga.

Juhtmega ukseid haldab Internet ja neid saab lukustada ühe käsuga kõikjalt. Kõiki uksele juurdepääsu ja õigusi saab hallata ka veebis.

PoE klassiruumis osalemise lugeja

Teine seade, PoE klassiruumi osalemise lugeja, on pilvepõhine süsteem, mis annab reaalajas aruandeid, mis näitavad, millised töötajad ja üliõpilased on hoones või konkreetses ruumis, aidates esimesel reageerimisel reageerida kiiresti.

Lugejad võivad olla seinakinnitusega või lauale paigaldatud ja saavad töödelda õpilaste klassiruumi alla 60 sekundi jooksul.

Selle seadmega saavad kooli piirkonnad kulutada vähem aega administratiivsete ja kiriklike ülesannete täitmiseks.

Mõlemal seadmel on pardal töötlus ja turvalisus võrgukadude korral.

"Meie eesmärgiks on muuta koolide piirkonnad võimalikult lihtsaks oma turvalisuse ja toimimise funktsioonide täiustamiseks automatiseerimise ja tõhusa Interneti-ühenduse kaudu," ütleb Maged Atiya, Ph.D., tegevjuht / CTO, ScholarChip. "Ohutusabinõud ja automatiseeritud külastussüsteemid muudavad K12 keskkonda ning IoT ja PoE on tuleviku laine."