Kuidas saab kontaktivaba kaardilugeja kasu oma iseseisvat äri?

Kas teie ettevõte teeb palju müüki alla 30 kr? Kas teil on hõreperioode ja pika järjekorda? Kontaktivaba kaardilugeja võib vastata teie probleemidele!

Aastal 2016 avastati, et keskmine Ühendkuningriigi tarbija kannab nüüd raha vähem kui 5 naelsterlingit, selle asemel, et maksta kaartidele ja mobiilseadmetele. Kontaktivabad maksed muutuvad üha tavalisemaks, kuna Ühendkuningriigis välja antud kontaktivaba kaart on 2017. aasta juunis 110 miljonit.

Makse laadimine "tap & go" on tarbija jaoks teine laad, ja eeldatakse, et see kontaktivaba vastuvõtmine suureneb. 2021. aastaks eeldatakse, et kontaktivaba tehnoloogia kasutamine suureneb 300% võrra, ja jaemüüjad, kes ei võta kaardimakseid vastu, võivad jääda maha.

Selgus, et ettevõtted, kes aktsepteerivad kaardimakseid, saavad rohkem müüki. Jaemüüjad tõdesid, et müük kasvas 30% võrra tänu kontaktivaba maksete vastuvõtmisele kontaktivaba kaardilugejaga.

Kontaktivaba kaardilugeja kasutamine võib mitmel viisil kasuks teie ärile. Uurige allpool toodud juhiseid.

Järjekord busting

Sagedaste kinnistute perioodidega iseseisvad ettevõtted leiavad sageli, et nende makseprotsess võib peatada. Tipphetkedel võib pikkade järjekordade tekkimine olla.

Kontaktivaba kaarte kasutavad kliendid saavad tehinguid kiiresti lõpule viia, kuna neil ei ole raha kulutamiseks aega kulutada. See võimaldab vähendada järjekorda.

Suurenenud tulu

On hästi teada, et kui tarbijad kaardiga maksavad, kasutavad nad tõenäoliselt suuremaid summasid ja teevad rohkem tehinguid. Kontaktivaba kaardilugeja paigaldades saavad kliendid teha vähem-vähem impulssostuid.

Ettevõttelt, kes kasutavad kontaktivaba kaardilugejat, on vähem hüljatud müüki. Kontaktivaba mugavus võimaldab klientidel maksta, ilma et oleks vaja täpset käekäiku.

Vähendatud sularahakäsitlus

Kontaktivaba kaardilugejaga ettevõtete omanikud veedavad vähem raha sularahaga. Traditsiooniliselt reserveeriti kaardimakseid suurte ostude jaoks. Alates kontaktivaba sisseseadmisest on muutunud see, kuidas tarbijad eelistavad maksta.

Isegi väikseimat ostmist saab nüüd kaardil teha. See tähendab, et kontaktivabad kaardilugejad võimaldavad ettevõtete omanikel kulutada vähem aega, kui nad teevad päeva lõppu. Kuni muutuste vähendamiseni on tehtud vigu ja vigastuste tõttu väiksem oht.

Paranenud kliendikogemus

Juuni 2017 oli rekordne kuu kontaktivabaks makseteks, 34% kõigist Ühendkuningriigis tehtud kaardimaksetega kontaktivabas seadmes. Eeldatavasti on makse stiil igapäevase ostukogemuse osana. Tagada, et klientidel oleks parim võimalik ostukogemus, on oluline viis kohandatud kohanduste saamiseks.

Tehes kõik nii lihtsaks kui võimalik, lähevad teie ettevõtte külastajad kiusatusele tagasi. Kontaktivaba kaardilugeja võimaldab tasuta makseid, mis tähendab kiiret väljaregistreerimist.

Kas teie ettevõte saaks kasu maksete vastuvõtmisega kontaktivaba kaardilugeja kaudu? Kasutage kontaktivaba kulutuste kasvu, täiustades ühte meie terminalidest.