Täiustatud Smart Card Reader Tootja-Looja

Hiina rahvusvaheline enesetäitmisteenus, kiosk ja vendingu väljapanek 2018 toimub Shanghai New International Expo Centeril 26.-28. Aprillil 2018. Näitusel tutvustatakse erinevaid tooteid, sealhulgas iseteenindusega terminalid ja lahendused, terviklikud müügisüsteemid, kiosk, valuuta identifitseerimise süsteemid , iseteenindusega trükitehnika, mobiilimakse lõppseadmed, kiipkaardilugeja , müügiautomaadiga seotud lisaseadmed ja teenused jne.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Looja kutsuti näitustest osa võtma. Miks kutsuti Looja? Millist äri on Looja?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Asutatud aastal 2001, CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD saab üks juhtivaid kõrgtehnoloogia ettevõtteid, mis integreeritud RD, tootmine ja turustamine kaardimakse, sularaha makse ja online makse mooduli. Sertifitseeritud ISO9001 kvaliteedisüsteemi autentimisega 2002. aastal sai CREATOR Shenzhen Hi-tech Enterprise'iks 2003. aastal. Auhinnatud Riiklike kõrgtehnoloogiliste ettevõtete 2008. aastal sai Creator üheks Shenzhen TOP 500 keskmise suurusega ettevõttest 2009. aastal.


CERATOR on esimene ettevõte, kes iseseisvalt välja arendas sisseehitatud kaardilugeja ja kaardi jaoturit, kaardimaksete mooduli tootmisharu liider, samuti sularahamakse moodul, mis on ka internetipõhise maksete valdkonnas edasijõudnutele tänu kõige arenenumale põhitehnoloogiale.


Kõigi pidevate uuringute ja teadustööga on Creator välja töötanud seitse seerianumbrit peenest ja uuenduslikust tootedest: avaliku telekommunikatsiooni kaardilugeja, tankimissertifikaadi, mootoriga lugeja enesetäiustamiskohale, 3-osaline mootoriga lugeja, kaardi väljaandmismasin, jaotur, online-makse moodul jne. Oleme saanud ühe leiutise patendi, viieteistkümnest kasuliku mudeli patendist, viiest EMV sertifikaadist, CE-vastavusest, mitmest tarkvara autoriõigusest ja tootmislitsentsist jne. CREATOR on võitnud toodete usaldusväärsuse, märkimisväärse jõudluse ja mõistliku hinnaga populaarsuse, tooted on laialt levinud rakendatud rahanduse, telekommunikatsiooni, perrokeemia tööstuse, maksumassi, jaekaubanduse, kindlustus-, transpordi- ja meelelahutusrakenduste valdkonnas. Creator võidab klientidelt põhjaliku auhinna oma kiire ja suurepärase teeninduse kaudu.


CREATOR arendab pidevalt juhtimissüsteemi moderniseerimist, voolude standardimist, arhitektuuri intensiivistamist. Põhineb Hiinal ja läheb maailma suunas, arendab CREATOR pidevalt edasi ja hoiab loovust, loob suurema väljavaate klientidega, maksimeerib vastastikust väärtust ja edastab tööstuse paremaks.