RFID lugeja: Lennujaama identifitseerimissüsteemi abil

Soovitatavad taotluse RFID lugejad oma elu tee see õige tunnistab RFID tehnoloogia oma elus. RFID tehnoloogia koos lennujaama identifitseerimise süsteemi, mis oleks tahtmatult mõjutada?
Auto kliirens kontrollsüsteemi on kombinatsioon raadioidentimise ja biomeetriliste sisenemise ja väljumise kahe teaduse ja tehnoloogia reisija kliirens vahendid. Reisijate tollivormistuse ajal süsteemi lüüa puhkajate biomeetrilisi andmeid, nagu on kasutaja foto ja samal ajal salvestatud lõhestatud loetud reisijate passides kui omanik digitaalne foto.
Auto kliirens kontrollimise süsteemi ja sisserände asutused eelnevalt arhiivitud fotod kandjaks, kui see õigus kinnitage reisijate ja lõhestatud passi omaniku kliirens on samad ja oluliselt lühendada aega, sisserände liikumisruumi.
Enne air reisijate infosüsteemide koosneb lennufirma reisijate pärast seda, kui registreerimine on lõpetatud, reaalajas lennu reisijate sama isiklikke andmeid, nagu nimed, sünniajad ja muu transport sihtriigis sisserändajate ohutuse läbivaatamise, järelevalveametnike lennu saabumist, saate kapten kahtlaste reisijatele või vähem populaarne objektide vältimiseks rahutud elemente barjääri üle saada.
Kohaldamise identifitseerimise raadiosagedustuvastust lennujaamas, Lennujaama kontrolli mugavam ja tõhusam, tõhususe ja mugavuse parandamiseks reisijatele.